25 Temmuz 2014 Cuma

NARECZA SAĞLIĞIN EN RENKLİ ADRESİ

Cilt bakımı konusunda oldukça güzel ürünler satan ve farklı markalarla buluşmamızı sağlayan bir siteden bahsetmek istiyorum sizlere.

''Narecza.com kozmetik ve bitkisel ürünler pazarına yeni bir soluk ve bakış açısı kazandırmak amacıyla 1 Temmuz 2012 tarihinde hizmete açılmıştır.
Her zaman her durumda %100 müşteri memnuniyeti parolasıyla Aralık 2011’de temelleri atılan narecza.com 2 yıl içerisinde Türkiye’nin en büyük kozmetik ve bitkisel ürünler satan online ticaret sitesi olmayı hedeflemektedir.''

Ürünlerini inceleme fırsatım oldu. 
Gözüme çarpan ürünlerden bazıları şöyle ;


Oht peptide 3 şu anda sitede %10 indirimli fiyatlarıyla satışta ve ücretsiz kargo fırsatı sunuyor.Ciltte kuruluk hissi duyanlar için uzmanlar tarafından önerilmekte. 
Dilerseniz site üzerinde bulunan numaradan bilgide alabiliyorsunuz.Huiles Baumes doğal içeriği ve özel bileşenler sayesinde cildinizde yenilik sağlayacak bakım ürünleri narecze.com'da satışa sunulan ürünler ücretsiz kargo ile satışta. Özellikle yüz serumu tavsiye ediliyor.Ducray  ürünleri ise saç bakımı ,  ciltte beliren lekerin ve aknelerin tedavisi için ürünlerini sunuyor.
En iddalı ürünlerinden biriside Ducray Melascreen leke sorununa yardımcı ürünü. 

DDF ürünleri ise cildin kaybolan nem oranını sabitlemek , güneşten cildin korunması ve göz çevrelerinde kırışıklıklar için çözüm önerileri sunan ürünleriyle Narezca.com 'da satışta.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

♥♥♥TATLILARIM YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER♥♥♥
''SENEM SEFA''