24 Nisan 2012 Salı

3.ANTALYA TELEVİZYON ÖDÜLLERİ TÖRENİ

3.Antalya televizyon ödülleri dağıtıldı.
Bence tam yerinde kişilere gitti ödüller.Size bir kaç törenden fotoğraflar.
-------
En çok Ece Uslu'nın elbisesi hoşuma gitti.
Tıpkı yüzü gibi duru ve narin.




Meral Çetinkaya sen süpersin!!
Baştacısın. 


Vee Halit Ergenç muhteşem ötesi!
Oyunculuğuna hayranım özellikle dizide ki rolünün hakkını veriyor.



 Ayça Bingöl de çok zarif ve tatlı bir kadın.
Ayrıca oyunculuğunu da çok beğeniyorum.



Ve tabii ki Muhteşem Yüzyıl tek geçerim.


Yalan Dünya ilgi ile takip ettiğim mükemmel dizi.
Ama Orçun nerede göremedim onu.


Bu fotoğrafa bayıldım!


Demet Evgarda mükemmel bir oyuncu bayılıyorum ona.


Çok tatlı bu Meryem bayılıyorum ona :)
Kıyafetini beğenmesem de yüzündeki gülüş yeter.



Dikkat ettim de ben herkesi seviyorum
Ya da sevdiğim herkes ödül almış!

En İyi Drama Dizisi: Hayat Devam Ediyor
En İyi Komedi Dizisi: Yalan Dünya
En İyi Dönem Dizisi: Muhteşem Yüzyıl
En İyi Gençlik Dizisi: Elde Var Hayat – Sınav
En İyi Erkek Oyuncu (Dram): Erdal Beşikçioğlu, Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi
En İyi Kadın Oyuncu (Dram): Ayça Bingöl, Öyle Bir Geçer Zaman Ki
En İyi Erkek Oyuncu (Komedi): Olgun Şimşek, Yalan Dünya
En İyi Kadın Oyuncu (Komedi): Demet Evgar, 1 Erkek 1 Kadın
En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu (Dram): Hüseyin Avni Danyal, Öyle Bir Geçer Zaman Ki
En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu (Dram): Meral Çetinkaya, Öyle Bir Geçer Zaman Ki
En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu (Komedi): Bartu Küçükçağlayan, Yalan Dünya
En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu (Komedi): Gupse Özay, Yalan Dünya
En İyi Yönetmen (Dram): Hülya Bilban, Hayat Devam Ediyor
En İyi Yönetmen (Komedi): Jale Atabey Özberk, Yalan Dünya
En İyi Senaryo (Dram): Muhteşem Yüzyıl; Meral Okay
En İyi Senaryo (Komedi): Leyla ile Mecnun; Burak Aksak
En İyi Görüntü Yönetmeni: Muhteşem Yüzyıl; Ercan Özkan
En İyi Sanat Yönetmeni: Muhteşem Yüzyıl; Nilüfer Giritlioğlu
En İyi Müzik: Öyle Bir Geçer Zaman Ki; Nail Yurtsever ve Cem Tuncer
En İyi Ana Haber Bülteni Sunucusu: Cem Öğretir, ATV Ana Haber Bülteni
En İyi Çocuk Programı: Pepee (TRT Çocuk)
En İyi Ekonomi/Sektör Programı: Finans Cafe (cnbc-e)
En İyi Güncel Sanat Programı: Gece Gündüz (NTV)
En İyi Haber/Tartışma Programı: Haberaktif (TV8)
En İyi Kadın Programı: Derya’nın Dünyası (Kanaltürk TV)
En İyi Komedi Programı: Koca Kafalar ile Baba Haber Bülteni (Kanal D)
En İyi Kültür İçerikli Program: Üstün Dökmen’le Küçük Şeyler (Star TV)
En İyi Magazin Programı: Show Kulüp (Show TV)
En İyi Sağlık Programı: Doktorum (Kanal D)
En İyi Sohbet Programı: Muhabbet Kralı (TV8)
En İyi Spor Programı: Bizim Stadyum (TV8)
En İyi Talk Show/Müzik – Eğlence Programı: Disko Kralı (TV8)
En İyi Bilgi/Kültür İçerikli Yarışma Programı: Kim Milyoner Olmak İster? (ATV)
En İyi Şov İçerikli Yarışma Programı: Survivor Ünlüler-Gönüllüler (Show TV)
En İyi Belgesel: Yüz Karası Değil Ekmek Parası (İz TV)

14 yorum:

  1. İzleyemedim ama güzel bir tören olduğu belli, sende harika bir yazı hazırlamışsın. Ödüller hakkıyla yerini bulmuş bence..

    YanıtlaSil
  2. Sağol tatlım. Bence de hakkıyla yerini buldu ödüller!

    YanıtlaSil
  3. gala gecesine bayıldım çok özenli yapılmış

    YanıtlaSil
  4. ceyda düvenci'nin de elbisesi benim hoşuma gitmişti. Kendisininde güzelliğini ve oyunculuğunu beğenirim :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. doğal bir güzelliği var doğru ama ben bu seçimini beğenmedim pek :)

      Sil
  5. ödüller doğru isimlere verilmiş. özellikle Yalan Dünya ve ekibinin sonuna kadar hakettiklerini düşünüyorum.

    YanıtlaSil
  6. Meryem Uzerli'yi çok seviyorum yaa çok içten ve pozitif :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. aynen bende yüzünün güzelliği şirinliği yeter

      Sil
  7. süper bi post! izlerken bu kadar keyif almamıştım sanırım :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. waow iddalı bir cümle kuzumm teşekkür ettim mutlu oldumm

      Sil
  8. Güzel bir post olmuş canım :)

    YanıtlaSil

♥♥♥TATLILARIM YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER♥♥♥
''SENEM SEFA''